Ласкаво просимо в столицю України - місто Київ. Пропонуємо Вашій увазі квартири подобово Київ. А також додаткові послуги: екскурсії по Києву, прокат авто. Оренда квартир в Києві завжди відкрита для гостей нашого міста!!! Зняти квартиру в Києві Ви можете подзвонивши на офісні номери.
Українською Русский English
Аренда подобово у Києві квартир - чудова альтернатива готельним номерам. Довготермінова аренда квартирв Києві, прокат авто, екскурсіії по Києві - все це для Вас дорогі гості Києва!

Квартири подобово Київ:


№22
однокімнатна
бул. Л. Українкі,
350 грн
Детальніше       
№3
однокімнатна
вул. Неманська,
400 грн
Детальніше       
№6
однокімнатна
вул. Горького,
400 грн
Детальніше       
№7
однокімнатна
вул.Горького,
400 грн
Детальніше       
№11
однокімнатна
вул. Саксаганського,
400 грн
Детальніше       
Всього 35 Сторінка 1 z 7

Валютний інформер
 
ONLINE-консультант
My status
Столиця України - Київ вітає Вас і дарил можливості зручного вибору зняти квартиру для мешкання. Один з найзручніших варіантів - оренда квартир подобово в Києві. Оренда квартир в Києві має безліч переваг і є кращою альтернативою гостінніцам Києва. Знімаючи квартиру, Ви відчуватимете себе вільніше. Квартири подобово Київ розташовані в центральній частині міста або в блізі від станцій метрополітену. Зняти квартиру в Києві можна подзвонивши на контактні телефони, і наші менеджери нададуть Вам великий вибір квартир. Таким чином, оренда в киеве стає доступнішим способом. Квартири подобово Київ - це завжди вигідно і зручно! Запрошуємо Вас на футбольній форум Euro 2012
© 2005 - 2014
www.arenda-kvartir.kiev.ua